Практичний семінар завідувачів бібліотек

4 березня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбувся практичний семінар завідувачів бібліотек: «Партнерство бібліотекаря, вчителів і батьків у формуванні читацької компетентності учнів». Семінар підготувала і провела завідувач бібліотеки Бірюкова Людмила Петрівна. Вона поділилась своїм досвідом роботи та провела вечір-портрет у 10-а класі «Безсмертний дотик до душі», присвячений Ліні Костенко.

Учасниця Всеукраїнської конференції

4 березня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук була проведена Всеукраїнська онлайн-конференція «Леся Українка у вимірах національної та світової культури».

Святкування 207-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку, в березневі дні, усе прогресивне людство вшановує Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. Заклади дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади розробили плани заходів з підготовки та відзначення 207- річчя від дня народження Т. Шевченка з 01 березня по 09 березня 2021 року.
3 бер. 2021

Територіальне методичне об’єднання для вихователів груп середнього дошкільного віку

26.02.2021 на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 Ізюмської міської ради Харківської області відбулось, в режимі онлайн, територіальне методичне об’єднання для вихователів груп середнього дошкільного віку за темою «Національно-патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку», з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення.
3 бер. 2021

XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ НА ТЕМИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНИХ ТА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ

Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вже який рік поспіль є активними учасниками та переможцями обласного ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей, що проводиться Харківською міською громадською організацією «Енергія миру». Цього року конкурс проходить під девізом «УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!».

Оголошення конкурсу

Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.
1 бер. 2021

Проведено інструктивно-методичну нараду для фахівців психологічної служби Ізюмської міської територіальної громади

24 лютого 2021 року в приміщенні Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області для працівників психологічної служби закладів дошкільної та загальної середньої освіти Оленою КРИКУН, головним спеціалістом ВНМІЗ, яка відповідає за психологічну службу Ізюмської міської територіальної громади, була проведена інструктивно-методична нарада на тему: «Особливості дитячого та підліткового суїциду».
4 лют. 2021

Практичний семінар для фахівців психологічної служби Ізюмської міської територіальної громади в Гендерному центрі освіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11

03 лютого 2021 року в приміщенні Гендерного центру освіти Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти соціальним педагогом Оленою БРАЖЕНКО був проведений практичний семінар на тему: «Створення недискримінаційного та гендерночутливого освітнього середовища в закладі освіти».
3 лют. 2021

УВАГА! РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2021

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.
29 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для сестер медичних старших, сестер медичних з дієтичного харчування закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

27 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для сестер медичних старших, сестер медичних з дієтичного харчування закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Профілактика та лікування проявів алергічних реакцій у дитини» на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 Ізюмської міської ради Харківської області у формі онлайн, під керівництвом Онищенко Яни Олександрівни – сестри медичної старшої Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області.