19 трав. 2021

Флешмоб «Вишиванку я вдягну»

19 травня 2021 року третій день відбуваються методичні заходи в закладах дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Флешмоб «Вишиванку я вдягну»», присвячені Дню вишиванки.
18 трав. 2021

Вернісаж «Парад вишиванок»

18 травня 2021 року в межах тижня присвяченого Дню вишиванки, продовжується висвітлення методичних заходів. Вернісаж «Парад вишиванок» представлено педагогами закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади, які можна переглянути за посиланням:
17 трав. 2021

Відзначення Дня Європи в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

Щороку третьої суботи травня Україна відзначає День Європи – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
17 трав. 2021

Заходи до Дня вишиванки в закладах дошкільної освіти

Сьогодні, 17 травня 2021 року, в закладах дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади розпочався тиждень присвячений Дню вишиванки за темою «Мереживо вишиванки».
11 трав. 2021

День матері — міжнародне свято, яке відзначають щорічно у другу неділю травня в Україні

До Дня матері вихованці закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади взяли участь у міському конкурсі дитячого малюнку «Моя матуся», з метою розкриття творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти.
11 трав. 2021

Практичний семінар для вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

07 травня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для вчителів трудового навчання (технічна праця) з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів при виконанні творчих проєктів» (на прикладі конструювання транспортного засобу в 5 класі). Мета семінару: через залучення до практичної діяльності ознайомити учасників семінару із особливостями організації роботи над творчими проєктами на досвіді роботи вчителя трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогона В.Л. Під час семінару презентував свій досвід роботи вчитель трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогон Віктор Леонідович; вчителі трудового навчання ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади взяли участь у практичному занятті «Конструювання транспортного засобу».
7 трав. 2021

Естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців! Пам’ятаємо! Пишаємося!»

6 трав. 2021

Практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

06 травня 2021 року педагогічними працівниками Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області проведено в онлайн-режимі практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Планування медіаосвітньої діяльності на рівні закладу освіти».

Конкурс «Учень року-2021»

05 травня 2021 року відбувся дистанційно міський конкурс «Учень року-2021».
6 трав. 2021

Акція «Пасхальний кошик захиснику» волонтерського загону «Крок за кроком» Ізюмської гімназії №3

Великдень - одне з найбільших і найшановніших християнських свят. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначає в родинному колі. На жаль, не всі мають можливість святкувати це свято вдома зі своєю родиною.