15 квіт. 2021

Підсумки ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році

14 квітня 2021року відбулося, останнє, спільне засідання організаційного комітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році, в режимі онлайн, під час якого розглянуто, затверджено за поданням членів журі у трьох номінаціях загальні результати (за сумарною кількістю балів представлення учасником порт фоліо; виконання контрольної роботи з теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології; презентація власного професійного досвіду; відеозапис та самоаналіз заняття) ІІ (обласного) туру конкурсу та визначено переможцем (І місце) у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» − Мойсеєнко Олену Олександрівну, вихователя Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області.
14 квіт. 2021

Засідання круглого столу

13 квітня 2021 року керівники Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області Олена Середа, Олена Слабоспицька взяли активну участь у засіданні круглого столу (у межах регіонального освітнього проєкту «Моніторинг у сфері загальної середньої освіти в умовах розбудови сучасної української школи») за темою «Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗДО: виклики та завдання», якій організовано в режимі онлайн Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти".
12 квіт. 2021

Учасниця XVI Барабашовських обласних наукових читань з астрономії

10 квітня 2021 року у режимі онлайн відбулись XVI Барабашовські обласні наукові читання учнів та студентів, які щороку проводить КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» з метою пошуку і підтримки здобувачів освіти, які виявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності в галузі астрономії та фізики.
9 квіт. 2021

Якісна школа - це середовище, в якому дитина щаслива

Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Слоган кампанії «Якісна школа - це середовище, в якому дитина щаслива».
7 квіт. 2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області

5 та 6 квітня 2021 року проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області. На засіданнях атестаційної комісії розглянуто матеріали про присвоєння, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям, педагогічним званням педагогічних працівників із 14 закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади, Ізюмського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Комунальної організації «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізюмської міської ради.
7 квіт. 2021

НА ХАРКІВЩИНІ ЗАКІНЧИВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ»

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти». На розгляд журі були представлені роботи переможців районних етапів – дітей віком від 6 до 18 років. Журі визначили переможців у трьох вікових категоріях по двом номінаціям. Усього в конкурсі прийняло участь 2464 творчих робіт.
7 квіт. 2021

“Кращі інклюзивні практики України – 2021”

Для України інклюзивна освіта є педагогічної інновацією і в той же час вимогою не лише часу, а й з моменту ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів – одним із міжнародних зобов`язань держави.
2 квіт. 2021

Проведено практичний семінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

31 березня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області для вчителів фізичної культури був проведений практичний семінар на тему: «Форми організації занять на уроках фізичної культури, як засіб виховання в учнів стійкої мотивації до навчальної діяльності».
31 бер. 2021

Засідання територіального методичного об’єднання вчителів історії

30.03.2021 на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулось засідання ТМО вчителів історії закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ за темою «Особливості дистанційного та змішаного навчання у шкільній історичній освіті». Досвідом викладання історії в умовах дистанційного та змішаного навчання поділилась керівник ТМО, вчителька історії ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Скрипник М.С.
31 бер. 2021

Міжнародний багатожанровий конкурс фестиваль мистецтв "Таланти 21 сторіччя"

У лютому 2021 у Болгарії проходив Міжнародний багатожанровий конкурс фестиваль мистецтв "Таланти 21 сторіччя". Учасниками конкурсу стали більше як 7500 творчих колективів та солістів з різних країн: України, Молдови, Грузії, Польщі, Естонії та інших. Змагання проходили в вокальному, інструментальному, хореографічному жанрах.