Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

 
Національна гаряча лінія Приєднуйся до нас! Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області Рік Японії в Україні data.gov.uaі Харківський Міжнародний марафон Департамент науки і освіти. м. Харків Класна Оцінка.Руководство пользователя
Графік ЗНО - 2019.
Основна сесія
------ математика
------ Українська мова і література
------ іспанська мова
------ німецька мова
------ Французька мова
------ англійська мова
------ біологія
------ історія України
------ географія
------ фізика
------ хімія

Додаткова сесія
. . . . . . . . . . . . . . .


Структура організації

СТРУКТУРА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

 

Апарат управління освіти

Посада

ПІБ

Прийом з особистих питань

Начальник управління освіти

Безкоровайний Олексій Вікторович

щопонеділка з 13-00 до 17-00

тел. (05743)2-15-49

Заступник начальника управління освіти

Мартинов Віктор Олександрович

щопонеділка - з 9-00 до 12-00

щосереди - з 13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Відділ кадрового та правового забезпечення

Начальник відділу

Лесик Олена Петрівна

щопонеділка - з 9-00 до 12-00

щосереди - з 13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Головний спеціаліст

Терновська Наталія Станіславівна

щопонеділка - з 9-00 до 12-00

щосереди - з 13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Відділ змісту та якості освіти

Начальник відділу

Васько Наталія Олександрівна

щопонеділка, щоп’ятниці

з 9-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Головний спеціаліст

Сергієнко Алла Іванівна

щопонеділка - з 9-00 до 12-00

щосереди - з 13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Головний спеціаліст

Зміївська Рімма Станіславівна

щопонеділка - з  9-00 до 12-00

щосереди - з  13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Головний спеціаліст

Філонова Наталія Олександрівна

щопонеділка - з  9-00 до 12-00

щосереди - з  13-00 до 17-00

тел. (05743)2-21-14

Відділ науково-методичного та інформаційного забезпечення

Начальник відділу

Золотарьова Наталія Миколаївна

щовівторка з 8-00 до 17-00.

тел. (05743)2-24-06

Головний спеціаліст

Погоріла Тетяна Володимирівна

тел. (05743)2-24-06

Провідний спеціаліст

Агішева Світлана Русланівна

тел. (05743)2-24-06

Провідний спеціаліст

Денисенко Валентина Олексіївна

тел. (05743)2-24-06

Спеціаліст І категорії

Адамов Святослав Ігорович

тел. (05743)2-24-06

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер

Чуркіна Вікторія Вікторівна

щосереди з 8-00 до 17-00

тел. (05743)2-30-87

Старший економіст (провідний фахівець)

Лисенко Людмила Вікторівна

тел. (05743)2-14-08

Керівник групи (фахівець І категорії) бухгалтер І категорії

Бабаївська Юлія Валеріївна

тел. (05743)2-20-13

Керівник групи (фахівець І категорії) бухгалтер І категорії

Побединська Наталія Валеріївна

тел. (05743)2-20-13

Заступник головного бухгалтера

Морока Надія Юріївна

тел. (05743)2-14-08

Група з централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти

Начальник групи

Олемський Максим Валерійович

щопонеділка з 8-00 до 17-00

Юрист

Науменко Леонід Іванович

тел. (05743)2-24-06