Територіальне методичне об’єднання для вихователів груп середнього дошкільного віку

3 бер. 2021
26.02.2021 на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 Ізюмської міської ради Харківської області відбулось, в режимі онлайн, територіальне методичне об’єднання для вихователів груп середнього дошкільного віку за темою «Національно-патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку», з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення.

На засіданні вихователі мали можливість ознайомитись з досвідом роботи вихователя Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 Ізюмської міської ради Харківської області Ткаченко С.А. «Взаємодія з родинами вихованців у просторі патріотичного виховання». Учасники засідання відвідали віртуальну екскурсію в музеї «Перлина до перлини - відворюємо душу України». Вихователі взяли участь у презентації народних оберегів українського народу, перевірили свої знання з історії минулого рідного міста Ізюм.

Вихователі груп середнього дошкільного віку розширили та уточнили знання щодо принципів, методів, прийомів і форм роботи з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання дітей.

Більше фото дивіться за посиланням https://www.facebook.com/