Управління освіти Ізюмської міської ради
Відкрита група · 291 учасники
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
Національна гаряча лінія
Класна Оцінка.Руководство пользователя

• Останні новини та події освіти міста. Огляд головних новин дня та тижня.
  • Фотоальбом
    • Найяскравіші моменти та фотозвіти з життя освіти міста.

64300, вул.Васильківського, 4, м.Ізюм, Харківська область

(05743) 2-23-77

• Контакти
    • Ви можете написати лист-повідомлення за формою в розділі "Зворотній зв'язок"

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
2 квіт. 2020
Умови життя сучасного українського суспільства - безліч конфліктогенних ситуацій, нескінченний потік агресивної і часто недостовірної інформації в ЗМІ - ставлять високі вимоги до людської психіки. Щоб успішно справлятися з цими викликами, треба вміти управляти собою і своїми емоціями.
1 квіт. 2020
У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
16 бер. 2020
Чотирнадцятого березня команда працівників освіти взяла участь у змаганнях з більярду в залік Спартакіади серед підприємств, організацій, установ Ізюмської міської ОТГ. Учасники змагань Морока Андрій Сергійович, директор ЦДЮТ та Кожінов Володимир Інокентійович, керівник гуртка ЦДЮТ посіли 4 місце.
16 бер. 2020
З метою подальшого розвитку національно-патріотичного виховання та пластового руху на Ізюмщині, залучення нових виховників та створення нових дитячих гуртків чотирнадцятого та п’ятнадцятого березня 2020 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти взяли участь у дводенному крайовому вишколі дійсного членства – ознайомчому семінарі про Пласт.
16 бер. 2020
12.03.2020 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів фізики, на якому вчителі ЗЗСО міста розглянули питання підготовки випускників 11 класів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Вчитель фізики ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Василенко О.В. провела майстер-клас з даного питання, вчителі обмінялись досвідом роботи по підготовці учнів 11-х класів до ЗНО.
16 бер. 2020
11 березня 2020 року в межах спортивних змагань «Спорт протягом життя» було проведено міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».