30 квіт. 2021

Секційне засідання територіального методичного об’єднання асистентів вихователів закладів дошкільної освіти

29 квітня 2021 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, в онлайн режимі на платформі Google Meet, відбулось міське територіальне методичне об‘єднання для асистентів вихователів за темою «Впровадження технології коментованого малювання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».
28 квіт. 2021

Відомі дати додаткової сесії ЗНО-2021

Цьогоріч додаткова сесія ЗНО триватиме з 29 червня до 14 липня.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року відбудеться у визначені терміни з 21 травня по 15 червня 2021 року. З 06 по 18 травня триватиме додатковий період реєстрації на ЗНО.

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.
26 квіт. 2021

УЧАСНИКИ ОБЛАСНОГО ХУДОЖНЬОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «СВІТ І Я»

Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вже який рік поспіль є активними учасниками та переможцями обласного художнього конкурсу дитячого малюнку «Світ і я», який присвячений Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища.
23 квіт. 2021

ТАЛОНОВИТА МОЛОДЬ ІЗЮМЩИНИ – УЧАСНИКИ ВСЕКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «МОЛОДІ АВІАТОРИ УКРАЇНИ»

В ТРАВНІ 2021 року будуть підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України», який проводиться серед учнів 9-11 класів з метою ознайомлення зі світовою та українською авіацією, сприяння у формування громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі. Організаторами конкурсу є Національний авіаційний університет та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки міністерств, організацій і відомств.
23 квіт. 2021

Всеукраїнський день психолога

23 квітня в Україні відзначається День психолога. В цьому році це ще і подвійне свято, адже 30 років тому при Інституті психології ім. Г.С. Костюка був створений Центр психологічної служби в системі освіти.
21 квіт. 2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади
21 квіт. 2021

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

19 квіт. 2021

Новий закон про ДПА-2021: що змінилося для випускників

13 квітня 2021 року відбулося позачерговое засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році.