24 груд. 2020

Засідання ММО для практичних психологів ЗДО Ізюмської міської ОТГ

22.12.2020 року, практичним психологом Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, Гончар Оленою Станіславівною, , яка є керівником ММО практичних психологів закладів дошкільної освіти, був проведений методичний захід в онлайн режимі на тему: «Використання здоров’язберігаючих технологій у роботі практичного психолога ЗДО». Мета: поглибити знання практичних психологів ЗДО щодо використання здоров’язберігаючих технологій, звернути увагу на проблему збереження психологічного здоров’я; наголосити на важливості зміцнення особистого здоров’я усіх учасників освітнього процесу.
22 груд. 2020

Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля –наш спільний дім»

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів освіти Харківської області, збереження навколишнього природного середовища в 2020 року Комунальним закладом «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» проведено з використанням онлайн-сервісів ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля –наш спільний дім», в якому взяли участь переможці І (міських) етапів.
22 груд. 2020

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО XIV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ

Харківською міською громадською організацією «Енергія миру» в 2020 році було проведено обласний XIV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей під девізом «ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ – ПОЧНЕМО З СЕБЕ».
21 груд. 2020

Семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти

18 грудня 2020 року відбувся семінар-практикум для керівників закладів дошкільної освіти за темою «Науково-методичний супровід професійного зростання педагогів в закладі дошкільної освіти».
16 груд. 2020

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ “СОЦІАЛЬНА АФІШКА 2020 “БЕЗПЕЧНА ЕЛЕКТРИКА У МОЄМУ ЖИТТІ”

Акціонерним товариством «Харківобленерго» з вересня по грудень 2020 року було проведено обласний конкурсу “Соціальна аФішка 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”.
14 груд. 2020

Підведено підсумки І етапу конкурсу-захисту МАН

З 30 листопада по 4 грудня 2020 року 7 закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році. Захист робіт відбувався в онлайн-режимі.
2 груд. 2020

Практичний семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

В ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 проведено практичний семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З ФІЗИКИ 28.11.2020

28.11. 2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики в Ізюмській гімназії №1. В олімпіаді взяли участь 37 учнів закладів загальної середньої освіти міста 7-11 класів.

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БІОЛОГІЇ 29.11.2020

29.11. 2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології в ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5. В олімпіаді взяли участь 31 учень закладів загальної середньої освіти міста 8-11 класів.
30 лист. 2020

Проведено ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти Ізюмської міської ОТГ