23 лист. 2020

Участь учнів Ізюмської міської ОТГ у V Обласній науково-практичній конференції МАН

21 листопада 2020 року в онлайн-режимі відбулась щорічна, вже V, Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.
23 лист. 2020

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в рамках тематичного тижня "Я - людина" в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області пройшов під гаслом "Гідність у дії". Протягом тижня класні керівники проводили години спілкування до Дня Гідності та Свободи.
19 лист. 2020

Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» номінація «Українська мова та література»

З 04 по 17 листопада 2020 року у місті Ізюм проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» номінація «Українська мова та література» у дистанційному режимі.
19 лист. 2020

Довідка про проведення міського етапу дитячого конкурсу соціальної аФішка 2020 «Безпечна електрика у моєму житті»

У рамках широкомасштабного загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики», мета якого – навчити школярів дотримуватися правил поведінки, що не допускають електротравматизму в повсякденному житті, у 12 листопаді 2020 року управлінням освіти Ізюмської міської ради Харківської області був проведений міський етап обласного дитячого конкурсу соціальної аФішка 2020», який щорічно проводиться Акціонерним товариством «Харківобленерго».
18 лист. 2020

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З дев’ятого по тринадцяте листопада в закладах освіти Ізюмської міської ОТГ пройшов другий етап Тижня безпеки дорожнього руху .

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З математики

15.11. 2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. В олімпіаді взяли участь 43 учні закладів загальної середньої освіти міста 6-11 класів.

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З трудового навчання

14.11. 2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12. В олімпіаді взяли участь 26 учнів закладів загальної середньої освіти міста 8-11 класів.

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З ЕКОЛОГІЇ

13.11. 2020 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології в Ізюмській гімназії № 1. В олімпіаді взяли участь 9 учнів закладів загальної середньої освіти міста 9-11 класів.
13 лист. 2020

Переможці Всеукраїнського конкурсу

11 листопада 2020 року оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках Національного проєкту «Безпечна країна 2020», який спрямований на запобігання проявам усіх видів насильства і травматизму у закладах освіти; привернення уваги молоді та педагогічних працівників до проблематики насильства і травматизму, в тому числі, булінгу, смертності та інвалідності внаслідок дорожньо-транспортних пригод:
12 лист. 2020

Конкурсні випробування першого (зональний) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» номінація «Українська мова та література»

10 листопада 2020 року в рамках першого (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» проведено конкурсне випробування «Дистанційний урок».