6 лист. 2020

Освітній процес продовжується

9 листопада, продовжується освітній процес у всіх навчальних закладах міста Ізюма, з дотриманням санітарних норм.
5 лист. 2020

Конкурсні випробування першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» номінація «Українська мова та література»

04 листопада 2020 року у місті Ізюм проведено конкурсні випробування першого (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» - тестування з фахової майстерності.
3 лист. 2020

Підсумки участі закладів дошкільної освіти Ізюмської міської ОТГ в VІІ обласній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»

01 листопада 2020 року підбито підсумки VІІ обласної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: створення інклюзивного освітнього простору».
30 жовт. 2020

Обласний фестиваль ораторського мистецтва 2020

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови у жовтні 2020 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 175-річчю від дня народження І.К. Карпенка-Карого, за темою «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого! (І. Карпенко-Карий)» серед учнів 10–11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.
27 жовт. 2020

VІІ online-виставка «Нова українська школа: створення інклюзивного освітнього простору»

З 26 по 30 жовтня 2020 року педагогічні колективи Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області стали активними учасниками VІІ обласної онлайн -виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: створення інклюзивного освітнього простору». Свій досвід роботи представлено в номінаціях «Створення інклюзивного освітнього середовища в закладі освіти»; «Освітній інклюзивний простір сучасного закладу освіти: кращі практики та ефективні технології».
27 жовт. 2020

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - 2021

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.
26 жовт. 2020

Місячник шкільних бібліотек

Протягом жовтня у закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ проходив щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».
15 жовт. 2020

Порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія»

Направлення на оздоровлення та відпочинок до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» здійснюється відповідно наказу Міністерства соціальної політики України від 02.06.2020 № 359 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів» та наказу Міністерства соціальної політики України від 02.06.2020 № 358 «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" за рахунок бюджетних коштів».
13 жовт. 2020

Звітують директори закладів загальної середньої освіти

На виконання рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.11.2019 року №0869 «Про затвердження Положення про звітування керівників комунальних закладів загальної середньої освіти про хід виконання програми розвитку закладу загальної середньої освіти, презентованої під час проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», з метою забезпечення відповідального ставлення керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації заходів, спланованих у програмі розвитку закладу освіти, прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти, стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання керівниками закладів загальної середньої освіти відповідних рішень у сфері управління закладами освіти 12 жовтня 2020 року в приміщенні управління освіти відбулося засідання комісії по проведенню щорічного звіту керівників закладів загальної середньої освіти по виконанню заходів, спланованих у програмі розвитку закладу освіти на 2019/2020 навчальний рік.
13 жовт. 2020

Змагання з футболу «Шкіряний м`яч»

Вже традиційним стало проведення у жовтні змагань з футболу «Шкіряний м`яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ. Саме цими змаганнями починається щорічний шкільний спортивний календар.