27 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

26 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Основи здійснення освітньої діяльності за освітньою програмою «Впевнений старт» для дітей молодшого дошкільного віку» на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 Ізюмської міської ради Харківської області, у форматі онлайн під керівництвом Слабоспицької Олени Миколаївни – вихователя-методиста Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області.
26 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для вихователів старших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

21 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для вихователів старших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Формування природничо-екологічної компетентності дошкільників» на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КАМ’ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (Кам’янський ліцей), у формі онлайн-конференції, під керівництвом Оксани Олександрівни Забашти – вихователя-методиста Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області.
25 січ. 2021

Процедура реєстрації для участі в ЗНО-2021

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року включно. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 6 – 18 травня 2021 року включно.
22 січ. 2021

День Соборності України!

Двадцять другого січня 2021 року з нагоди відзначення Дня Соборності України та у день річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки працівники управління освіти поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченко.
20 січ. 2021

18 СІЧНЯ, РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2021

Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.
15 січ. 2021

Пробне ЗНО-2021: реєстрація

З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти доступна програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.
30 груд. 2020

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ОБРАЗОТВОРЧОГО КОНКУРСУ «ДОБРИЙ ДОНОР»

29 грудня 2020 року оголошено переможців Обласного образотворчого конкурсу «Добрий донор», який спрямований на привернення уваги суспільства до теми донорства крові, виховання покоління соціально-відповідальних людей, людей небайдужих до свого здоров’я та життя інших. Конкурс проведено Харківським обласним центром заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» та Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Добро творити легко!

Добро творити легко, адже зробивши добру справу, вчинок, людина почувається щасливою. Незважаючи на нелегкі умови життя сьогодення, ніколи не можна забувати про доброту, милосердя, вміння співчувати.

Переможці обласного етапу конкурсу

У грудні 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» відбулась Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», яка проводиться з 2018 року по 2021 рік.
24 груд. 2020

«Лідер року 2020»

Лідери міської Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління» прийняли участь в обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року 2020», який проходив онлайн з 10 по 23 грудня 2020 року у три етапи. І (заочний) етап обласного фестивалю «Лідер року 2020» пройшов у соціальній мережі «Фейсбук», на «приз глядацьких симпатій» показ соціальних роликів за темою «АНТИБУЛІНГ», шляхом відкритого голосування. Наша команда лідерів надіслала ролик «STOP булінг».