30 бер. 2021

Практичний семінар учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

30 березня 2021 року КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «КАМ’ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» проведено в онлайн-режимі практичний семінар для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади на тему «Досвід та актуальні питання щодо підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови». Вчителі закладу продемонстрували принципи, методи, прийоми і форми роботи щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО
30 бер. 2021

Практичний семінар учителів інформатики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

30.03.2021 проведено практичний семінар учителів інформатики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ
30 бер. 2021

Засідання ТМО учителів 1 класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

29.03.2021 проведено засідання ТМО учителів 1 класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ
30 бер. 2021

Про подальше навчання учнів закладів загальної середньої освіти

Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області повідомляє, що на виконання рішення міської КТЕБ та НС (протокол №6 від 30.03.2021 року) та розпорядження Ізюмського міського голови від 30.03.2021 року №039 «Про поточну епідеміологічну ситуацію на території Ізюмської міської територіальної громади» в усіх закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади з 31 березня 2021 року до прийняття відповідного рішення уповноваженим органом продовжиться освітній процес: для учнів 1- 4 класів – за очною формою навчання (в звичайному режимі), для учнів 5-11 класів – за дистанційною формою навчання, за умови дотримання в закладах загальної середньої освіти відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів.
30 бер. 2021

Практичний семінар учителів німецької мови закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

29 березня 2021 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар учителів німецької мови. Тема семінару: «Використання інноваційних технологій при викладанні німецької мови». Керівник закладу, Яремко Тетяна Сергіївна, ознайомила учасників семінару з системою роботи закладу, адже ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 працює за модульно-розвивальною формою навчання. Глущенко Т.О, Манерко Л.Є, вчителі німецької мови, продемонстрували принципи, методи, прийоми і форми роботи з дітьми, створення умов для професійного самовдосконалення з питань мотивації учнів при вивченні німецької мови
30 бер. 2021

Засідання територіального методичного об’єднання вчителів географії

29 березня 2021 року в онлайн-режимі відбулось засідання ТМО вчителів географії закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ за темою «Обговорення проєкту нової типової освітньої програми для 5-11-х класів». Також учасники засідання поділились досвідом підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році та ознайомились з перспективним планом проведення засідань ТМО і практичних семінарів для вчителів географії на 2021-2023 роки. Засідання провела керівник ТМО, вчитель географії ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Луговець О.О.
30 бер. 2021

Присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив»

Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації порушив клопотання перед Міністерством освіти і науки України про розгляд питання щодо представлення та присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» колективу «Вдохновєніє» та колективу «М-стиль» Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості.
30 бер. 2021

Визначені переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

У лютому-березні 2021 року серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ віком 9-11років було проведено міський етап конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Відповідно до умов на конкурс необхідно було подати власну дослідницько-експерементальну роботу в наступних номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство», яка повинна бути актуальною, мати науковий підхід до ведення дослідження, обґрунтовані результати та висновки і практичне значення. Оформлення робіт повинно відповідати вимогам написання науково-дослідницьких робіт.
29 бер. 2021

УВАГА! ПРОБНЕ ЗНО-2021

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування.
26 бер. 2021

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

25 березня 2021 року у залі засідань управління освіти під головуванням начальника управління освіти Безкоровайного О. В. відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.