XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ НА ТЕМИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНИХ ТА ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ

3 бер. 2021
Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вже який рік поспіль є активними учасниками та переможцями обласного ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей, що проводиться Харківською міською громадською організацією «Енергія миру». Цього року конкурс проходить під девізом «УКРАЇНІ – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!».

В лютому юними талантами віком від 6 до 16 років закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади були підготовленні 35 робіт у вигляді малюнків, плакатів, поробок, аплікацій, презентацій, письмових звітів за різними номінаціями:

• Роботи по вихованню нової ЕКО- та енергокультури;
  • Звіти про фактичні ресурсо-, природозберігаючі або енергоефективні заходи;
  • Бібліотека ресурсо-, природозбереження та енергоефективності;
  • Зелені перлини Харківщини – практика підвищення відповідальності влади, мешканців та підприємств за екологічний стан місць проживання;
  • Зелений сервіс – пропозиції та практичні приклади ефективних екологічних та якісних послуг населенню в різних сферах життя.
  •

Бажаємо учням здобути перемогу в конкурсі! Нехай вона стане ще одним доказом талановитих і здібних учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.

Фото дивіться за посиланням https://www.facebook.com/