Учасниця Всеукраїнської конференції

5 бер. 2021
4 березня 2021 року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук була проведена Всеукраїнська онлайн-конференція «Леся Українка у вимірах національної та світової культури».

До участі у Конференції була запрошена учениця 8-Б класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Пігарєва Аліна, яка пройшла відбірковий тур за напрямком «Волинь у життєтворчості Лесі України» з  роботою на тему «Світ Волині у драмі-феєрії «Лісова пісня» (науковий керівник Гавриленко Ольга Олександрівна, вчитель української мови та літератури).

Матеріали учасників Конференції будуть надруковані у бюлетені Волинської обласної Малої академії наук.