Управління освіти Ізюмської міської ради
Відкрита група · 291 учасники
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
Національна гаряча лінія
Класна Оцінка.Руководство пользователя

21 лют. 2020

Виховні заходи присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року за ініціативи волонтерського руху «Надія» в Ізюмській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради харківської області було проведено виховний захід присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.
18 лют. 2020

Відбулася нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

17 лютого 2020 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 Ізюмської міської ради Харківської області відбулася нарада вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Ізюм.
18 лют. 2020

Затверджений наказ МОН України «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти»

Міністерством освіти і науки України затверджений наказ від 28 грудня 2019 року № 1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2020 року за № 111/34394, № 112/34395.
10 лют. 2020

Відбулася нарада для відповідальних осіб за підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання

05.02.2020 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулася нарада для відповідальних осіб за підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.
10 лют. 2020

05.02.2020 Такий бажаний визволення день!

Кожного року 5 лютого Ізюм святкує славетну дату.77 років минуло відтоді, як наше місто було визволено від німецько - фашистських загарбників.

Книжкова виставка

У бібліотеці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 оформлена виставка літератури та періодичних видань до 77-річчя визволення міста Ізюма від німецько-фашистських загарбників.
10 лют. 2020

Відбулося засідання методичної ради відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

05 лютого 2020 року відбулося засідання методичної ради відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області на якому розглянуто питання: схвалення ефективного педагогічного досвіду педагогів, які атестуються на педагогічне звання «вихователь-методист», «вчитель- методист» у 2020 році; підсумків участі учнів в олімпіадах із навчальних предметів, турнірах; участі педагогічних працівників у міському професійному конкурсі «Учитель року»; розгляд плану роботи відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області на 2020 рік.
10 лют. 2020

Співпраця закладів загальної середньої освіти міста з Національним Технічним Університетом «Харківський політехнічний інститут»

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №11 міста Ізюм 4 лютого 2020 року відбувся день науки «Science is Fun!». Команда молодих вчених з Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут» провели цікаві лекції та різноманітні майстер-класи у форматі STEM для здобувачів освіти 7-11 класів ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 та ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12. Майстер-класи стали до вподоби всім відвідувачам заходу, покрили різноманітні сфери інтересів школярів середньої та старшої школи. Для випускників була проведена лекція про умови вступу до Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут». Найбільш активні відвідувачі заходу отримали солодкі призи.
10 лют. 2020

Розпочався І (міський) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році.

03 лютого 2020 року розпочався І (міський) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році. В конкурсі взяло участь сім педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста у трьох номінаціях, а саме: «Вихователь - методист» - два педагога, «Вихователь дітей раннього віку» - три педагога, «Вихователь груп компенсуючого типу» - два педагога.
10 лют. 2020

Підсумки проведення міського конкурсу «Фестиваль театрального мистецтва»

28 січня 2020 року підбито підсумки проведення міського конкурсу «Фестиваль театрального мистецтва», який організовано управлінням освіти Ізюмської міської ради Харківської області з метою розкриття змісту успішної освітньої роботи з питань організації театралізованої діяльності з дітьми старшого дошкільного віку та популяризації досвіду роботи педагогічних колективів закладів дошкільної освіти.