Графік ЗНО - 2018.
_,_ географія
_,_ хімія

Заходи до Всеукраїнського тижня права

З четвертого по дев`яте грудня 2017 року в закладах загальної середньої освіти проведено заходи до Всеукраїнського тижня права
11 груд. 2017

Змаганнях з шахів «Біла тура»

08 грудня 2017 року в актовій залі Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області в межах міської Спартакіади школярів «Спорт протягом життя», серед учнів закладів загальної середньої освіти, відбулись змагання з шахів «Біла тура».

«Всеукраїнський тиждень права»

Сьомого грудня 2017 року в межах заходів «Всеукраїнського тижня права» учні закладів загальної середньої освіти взяли участь у Дні відкритих дверей в Ізюмському міськрайонному суді Харківської області.
7 груд. 2017

День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Святкування Дня Збройних Сил України

6 грудня 2017 року в закладах загальної середньої освіти міста Ізюма відбулися заходи з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.
6 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права в бібліотеці.

З 4 по 8 грудня в бібліотеці гімназії №1 було проведено заходи правової тематики в рамках Всеукраїнського Тижня права, започаткованого Указом Президента України від 8 грудня 2008 року.
6 груд. 2017

Обласна науково-практична конференція «Практична медіаосвіта: навчання основ медіа грамотності»

29 листопада 2017 року вчителі Ізюмської гімназії № 1 Волкова Ю.В., Нич Т.Р. взяли активну участь в обласній науково-практичній конференції «Практична медіаосвіта: навчання основ медіа грамотності».
6 груд. 2017

Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

06.12.2017 в Управлінні освіти було проведено нараду відповідальних за облік дітей шкільного віку та учнів.
1 груд. 2017

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

1 грудня в глядацькій залі ЦДЮТ пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу "Земля -наш спільний дім"
27 лист. 2017