12 лист. 2018

Міський турнір біологів

9 листопада 2018 року в Ізюмській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області.
9 лист. 2018

День української писемності та мови

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови.
8 лист. 2018

Профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів

6 лист. 2018

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

З 3 листопада 2018 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
1 лист. 2018

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З 1 по 31 жовтня в закладах загальної середньої освіти міста Ізюм проходив щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
31 жовт. 2018

Засідання міського методичного об’єднання вчителів географії

31.10.2018 в Ізюмській гімназії №1 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів географії.
30 жовт. 2018

Перемога у Відкритій Першості комунального закладу «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області» з метальних планерів серед школярів

26 жовт. 2018

Конкурс фоторобіт "Молодь за безпеку дорожнього руху"

26 жовтня 2018 року відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» у 2018/2019 навчальному році серед ЗЗСО міста Ізюм.
19 жовт. 2018

19 жовтня 2018 року в м. Київ в Інституті проблем виховання НАПН України відбувся Всеукраїнський установчий навчально-методичний семінар «Створюємо освітнє середовище для дітей раннього віку».
18 жовт. 2018

ПІДСУМОК МІНІ-ПРОЕКТУ «ЗА ХАРЧОБЛОК СУЧАСНИЙ НАМ, ДІТИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ»