Управління освіти Ізюмської міської ради
Відкрита група · 291 учасники
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
Національна гаряча лінія
Класна Оцінка.Руководство пользователя

2 квіт. 2020

Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях

Умови життя сучасного українського суспільства - безліч конфліктогенних ситуацій, нескінченний потік агресивної і часто недостовірної інформації в ЗМІ - ставлять високі вимоги до людської психіки. Щоб успішно справлятися з цими викликами, треба вміти управляти собою і своїми емоціями.
1 квіт. 2020

Пробне ЗНО відтерміновується

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
16 бер. 2020

Участь у змаганнях з більярду в залік Спартакіади

Чотирнадцятого березня команда працівників освіти взяла участь у змаганнях з більярду в залік Спартакіади серед підприємств, організацій, установ Ізюмської міської ОТГ. Учасники змагань Морока Андрій Сергійович, директор ЦДЮТ та Кожінов Володимир Інокентійович, керівник гуртка ЦДЮТ посіли 4 місце.
16 бер. 2020

Участь у ознайомчому семінарі про Пласт

З метою подальшого розвитку національно-патріотичного виховання та пластового руху на Ізюмщині, залучення нових виховників та створення нових дитячих гуртків чотирнадцятого та п’ятнадцятого березня 2020 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти взяли участь у дводенному крайовому вишколі дійсного членства – ознайомчому семінарі про Пласт.

Підготовка до ДПА/ЗНО-2020 з фізики

12.03.2020 в управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів фізики, на якому вчителі ЗЗСО міста розглянули питання підготовки випускників 11 класів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Вчитель фізики ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Василенко О.В. провела майстер-клас з даного питання, вчителі обмінялись досвідом роботи по підготовці учнів 11-х класів до ЗНО.
16 бер. 2020

Спортивні змагання «Спорт протягом життя»

11 березня 2020 року в межах спортивних змагань «Спорт протягом життя» було проведено міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Урочистості з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

11 березня 2020 року у приміщенні КЗ «Харківська обласна Мала академія наук» відбулися урочистості з нагоди 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, у межах яких проведено нагородження переможців обласних етапів ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ювілейного ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та їхніх педагогів.

Вчителі географії готуються до ЗНО

12.03.2020 на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбулось чергове засідання міського методичного об’єднання вчителів географії. У ході засідання керівник ММО Луговець О.О. підвела підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з географії, повідомила вчителів про питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, що розглядались 27.02.2020 на семінарі в Харківській академії неперервної освіти. Вчителі географії обмінялись досвідом роботи по підготовці учнів 11-х класів до ЗНО.
12 бер. 2020

Карантин!

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Згідно з документом з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України вводиться карантин.
12 бер. 2020

Замовлення підручників для 3 класу

12.03.2020 року управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області здійснило узагальнення результатів вибору та замовлення підручників для 3 класу закладів загальної середньої освіти міста на 2020/2021 навчальний рік.