Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
Національна гаряча лінія
Класна Оцінка.Руководство пользователя

26 черв. 2019

Вітаємо переможців конкурсу!

Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області вітає переможців конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти!
25 черв. 2019

Завершили свою роботу табори відпочинку з денним перебуванням

З третього по двадцять перше червня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти міста Ізюм працювали десять таборів відпочинку з денним перебуванням. Тривалість табірної зміни становила 14 робочих днів. Табори працювали з 08.00 до 14.00 години. Вартість харчування однієї дитини на день становила 15 гривень. Змістовним відпочинком було охоплено 3271 учень.
25 черв. 2019

Перемога на чемпіонаті України з авіамодельного спорту в класі моделей електрольотів

З п`ятнадцятого по шістнадцяте червня 2019 року в смт. Бородянка Київської області відбувся чемпіонат України з авіамодельного спорту в класі моделей електрольотів (радіокеровані планери з електродвигуном F5Y). Місто Ізюм на чемпіонаті представляв Дашко Іван, вихованець гуртка «Авіамоделювання» (керівник – Мараховський К.В.) Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області. Не зважаючи на те, що погодні умови не сприяли вдалому проведенню змагань, адже на аеродромі було занадто спекотно, що заважало учасникам сконцентруватися на вдалому запуску планерів, Дашко Іван посів І місце серед юніорів. Перемога юнака зайвий раз підтвердила те, що він гідний носити звання кандидата в майстри спорту з авіамодельного спорту.
25 черв. 2019

Проведення концертно-розважальної програми «Здрастуй, літо!»

12 червня в Палаці молоді та підлітків «Залізничник» для вихованців десяти таборів відпочинку з денним перебуванням закладів загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти було проведено концертно-розважальну програму «Здрастуй, літо!»
19 черв. 2019

Оголошення

Графік засідань конкурсних комісій з відбору кандидатур на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти
10 черв. 2019

Наказ

Про затвердження складу конкурсних комісій на посади директорів закладів загальної середньої освіти
3 черв. 2019

Літо-Fest

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти були і завжди залишаються найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави.
31 трав. 2019

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Ізюмської міської ради Харківської області

27 трав. 2019

Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».
23 трав. 2019

«Джерело батьківських знань»

22 травня 2019 року було підбито підсумок фестивалю - огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців закладі дошкільної освіти міста Ізюм «Джерело батьківських знань».