Звітність

Зверніть увагу на те, що програмний засіб "КУРС: Школа"та портал "ІСУО"мають Атестаційне свідоцтвота відповідають вимогам нормативних документів і можуть використовуватись для взаємодії з інформаційно-телекомунікаційною системою «Державна інформаційна система освіти» (ІТС «ДІСО»), що не потребує від користувачів додаткових дій - потрібна інформація буде передана до ІТС “ДІСО” в автоматичному режимі.

Нормативно-правова база функціонування "ІСУО" та ІТС "ДІСО"

• Наказ МОН України від 28.08.2019 №1156 "Про збір даних до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» у 2019/2020 н.р."

Інструкції щодо формування звітності
в програмі "КУРС: Школа" та передачі її на портал "ІСУО"

• Інструкція для органів управління освітою

• Інструкція для закладів загальної середньої освіти