13 жовт. 2020

Проведено семінар з обміну досвідом

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку 08 жовтня 2020 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області було проведено семінар з обміну досвідом для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ.
9 жовт. 2020

Фестиваль ораторського мистецтва

6 жовтня 2020 року у залі управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва (онлайн)
5 жовт. 2020

Перемога освітян!!!

Третього жовтня 2020 року команда працівників освіти взяла участь у змаганнях з багатоборства в залік Спартакіаді серед підприємств, організацій, установ Ізюмської міської ОТГ у 2020 році.
2 жовт. 2020

Шкільній газеті бути!

В Ізюмській загальноосвітній школі №2 Ізюмської міської ради Харківської області розпочато випуск шкільної газети School family (Шкільна сім’я). Першого жовтня 2020 року відбулася презентація першого випуску газети. Педагогічний та учнівський колектив сподіваються, що за допомогою шкільної газету у них з`явиться ще більше можливості дізнаватись про життя кожного класного колективу та школи в цілому, знайомити з ним батьківську громаду та всіх не байдужих, хто цікавиться життям школи. Випуск газети передбачається щомісяця.
30 вер. 2020

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 «Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
28 вер. 2020

Воркшоп з кризових комунікацій для працівників психологічної служби та педагогів закладів освіти

26.09.2020 року в приміщенні Ізюмської ЗОШ № 5 для працівників психологічної служби та педагогів закладів освіти був проведений воркшоп з кризових комунікацій «Врегулювання конфліктів за принципами інженерії порозуміння» (інженерія Порозуміння – сукупність комунікаційних технік миро будування, заснованих на процесі Ненасильницького спілкування (ННС)).
28 вер. 2020

Відбувся міський захід, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля

28 вересня 2020 року вібувся міський захід, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля.

Змагання до Всесвітнього дня туризму

Вже традиційно в останню п`ятницю вересня були проведені змагання до Всесвітнього дня туризму в яких взяли участь команди учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ. Змагання проходили в лісосмузі біля пляжу «Спартак».
24 вер. 2020

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.

23 вересня 2020 року у залі засідань управління освіти під головуванням начальника управління освіти Безкоровайного О. В. відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області.
24 вер. 2020

Щиро вітаємо з перемогою!

22 вересня 2020 року у режимі on-line відбулося останнє спільне засідання організаційного комітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році, під час якого: