«Лідер року 2020»

24 груд. 2020
Лідери міської Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління» прийняли участь в обласному фестивалі лідерів учнівського самоврядування «Лідер року 2020», який проходив онлайн з 10 по 23 грудня 2020 року у три етапи. І (заочний) етап обласного фестивалю «Лідер року 2020» пройшов у соціальній мережі «Фейсбук», на «приз глядацьких симпатій» показ соціальних роликів за темою «АНТИБУЛІНГ», шляхом відкритого голосування. Наша команда лідерів надіслала ролик «STOP булінг».

10 грудня 2020 року відбувся онлайн ІІ етап обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року 2020», в якому взяли участь 27 команд лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міст, районів, селищних громад Харківщини. Ізюмську міську Асоціацію дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління» представила команда Ізюмської загальноосвітньої школи ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області, на чолі з лідером – Колчановою Анастасією. Всі лідери представили свої проєкти в конкурсі «Ми зможемо!» та публічний виступ «Що я зробив би для дітей та молоді на посаді очільника Харківської області». Голова нашої Асоціації «Нове покоління» – Темрякова Ліліана була запрошена до складу журі конкурсу.

23 грудня 2020 року відбувся заключний етап обласного фестивалю, на якому підведені підсумки та оголошено переможців. Всі учасники показали свою майстерність, але лідер тільки один, наша перемога ще попереду!