Переможці обласного етапу конкурсу

30 груд. 2020
У грудні 2020 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» відбулась Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», яка проводиться з 2018 року по 2021 рік.

Для участі у конкурсі від Ізюмської міської територіальної громади було надано дві роботи. Обидві роботи посіли призові місця, а саме: учень 11-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Ступак Костянтин (науковий керівник Жерновий В.В.) -І місце; учениця 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Темрякова Ліліана (науковий керівник Ніколаєва О.А.) –ІІ місце. Робота Ступака Костянтина «Ти ворог мій, брате…» братиме участь у республіканському етапі конкурсу, який відбудеться у березні 2021 року.