"Учитель року - 2016"

Вітаємо переможця міського конкурсу фахової майстерності "Учитель року - 2016" вчителя англійської мови ІЗОШ №4 Калінушку Інну Миколаївну.
12 січ. 2016

Нагородження переможців дитячого творчого конкурсу «Зробимо життя безпечним»

30 грудня у Головному управлінні ДСНС у Харківській області відбулась урочиста церемонія нагородження переможців дитячого конкурсу «Зробимо життя безпечним». На заході присутні: начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв, перший заступник голови Добровільного пожежного товариства України Володимир Завада, голова Харківської обласної організації ДПТ України Олексій Ткачов.
12 січ. 2016

Участь у обласному навчально-тематичному зборі лідерів учнівського самоврядування.

З 8 по 10 січня 2016 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний навчально-тематичний збір Харківської обласної ради старшокласників, в якому взяли участь лідери з Дергачівського, Куп’янського, Харківського районів області та міст Ізюм, Лозової, а також Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», Сумського державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка та Сумського обласного учнівського парламенту.
12 січ. 2016

Державний нагляд (контроль) за діяльністю дитячо-юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради Харківської області із незначним ступенем ризику в ІV кварталі 2015

Відповідно до висновку від 15.10.2009 за № 7/11 регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів визнала атестованою дитячо – юнацьку спортивну школу відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради з загальним рівнем ,за яким здійснюється освітня діяльність К3=56,82 (достатній) - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю - заклад має право надавати освітні послуги.

Відбувся семінар шкільних бібліотекарів

Напередодні зимових свят в Ізюмській гімназії №3 відбувся семінар шкільних бібліотекарів
4 січ. 2016

Інформація про участь педагогічних працівників у циклі тренінгів в рамках проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Укр

На виконання доручення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації до листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2015 № 1/11-13924 «Щодо сприяння впровадженню заходів із психосоціальної допомоги» відділом освіти Ізюмської міської ради за сприянням Дитячого Фонду ЮНІСЕФ спільно з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія», Центру практичної психології, соціальної роботи і здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи в рамках програми «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Україні» протягом листопада 2015 – грудня 2015 року було проведено цикл з п’яти дводенних (16 годинних) тренінгів для педагогічних працівників закладів освіти міста.
4 січ. 2016

Переможна хода юних спортсменів - тхеквондо (ВТФ)

12-14 грудня в м. Харкові відбувся ХVIІ всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) серед дітей,юнаків,кадетів,юніорів «ДІТИ УКРАЇНИ». Більше п’ятисот учасників змагань розіграли сімдесят комплектів нагород. Цей турнір став одним з етапів відбору юнаків 2005-2006 років народження для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться влітку 2016 року у Туреччині.

Змагання з кікбоксінгу

13 грудня в смт. Ковшарівка відбувся відкритий обласний турнір з кікбоксінгу W.P.K.A. На цих змаганнях успішно виступили вихованці Ізюмської ДЮСШ – освіта.
4 січ. 2016

І етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів м. Ізюм

18 грудня 2015 року в спортивній залі ДЮСШ – освіти відбулись змагання старшої вікової групи (1998 року народження і молодші) І етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів м. Ізюм (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3).

Виставка «Зимовий вернісаж»

18 грудня 2015 року в Ізюмській міській центральній бібліотеці Ізюмським центром дитячої та юнацької творчості відрита міська виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж».