11 лют. 2016

В об’єктиві натураліста

09 лютого 2016 року в Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради відбулось заочне оцінювання робіт учасників міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою: «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України».
11 лют. 2016

Тих днів не змеркне слава

10 лютого в Ізюмській гімназії №1 пройшов міський фестиваль-конкурс музично-літературних композицій, присвячених Великій Вітчизняній війні «Тих днів не змеркне слава».
10 лют. 2016

Турнір економістів

5 лютого в Ізюмській гімназії №3 відбувся турнір юних економістів, в якому взяли участь команди гімназій №1 та №3, ІЗОШ №5, №6 та №12.
10 лют. 2016

Практичний семінар працівників психологічної служби.

У вівторок 09.02 2016 року відбувся практичний семінар ММО працівників психологічної служби закладів освіти міста за темою: «Превентивна робота з протидії торгівлі, експлуатації та жорстокого поводження з дітьми».
9 лют. 2016

Засідання атестаційної комісії.

04 лютого 2016 року в ІДНЗ №14 відбулося чергове засідання атестаційної комісії.Вихователі Коломакіна Н.В., Гугля М.Л. презентували свої методичні наробки та ділились планами на майбутнє.
9 лют. 2016

Змагання з футболу

06 лютого 2016 року відбулися в смт.Червоний Донець матчеві зустрічі з міні – футболу між командами Ізюмської дитячо- юнацької спортивної школи відділу освіти та спортивного клубу «Газовик» серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження.
8 лют. 2016

Відзначення 73 річниці визволення м.Ізюм від німецьких окупантів в роки Другої світової війни

Ізюмській ЗОШ№4 відбулися виховні заходи з відзначення річниці визволення м.Ізюма від німецько-фашистських загарбників років Другої світової війни
8 лют. 2016