Проведено І (міський) етап МАН

З 1 по 10 грудня в м.Ізюмі було проведено І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робі учнів-членів МАН.
10 груд. 2015

Інформація про Тиждень протидії торг людьми

Про підсумки проведення «Тижня протидії торгівлі людьми».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом та День солідарності з ВІЛ-інфікованими!
10 груд. 2015

семінарі -практикумі на тему: «Щоб серце відгукнулось на доброту».

09.12.2015 р. В ІДНЗ №14 педагоги прийняли активну участь в семінарі -практикумі на тему: «Щоб серце відгукнулось на доброту».
10 груд. 2015

була проведена педагогічна година «Організація пошуково-дослідницької діяльності в дошкільному закладі»

8 грудня 2015 року для педагогів
10 груд. 2015

Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області

Розвиток фізичних здібностей на екологічній стежині для дітей молодшого дошкільного віку.

«День здоров’я» ІДНЗ №12

9 грудня в ІДНЗ № 12 був проведений День здоров’я в усіх вікових групах.
10 груд. 2015

Заняття на тему: «Збройні сили України»

На комплексному занятті на тему: «Збройні сили України»діти продовжували ознайомлюватися з військовими професіями .
10 груд. 2015

Підведені підсумки конкурсу «Краща саморобка «Енергія навколо нас»!

У рамках загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики» адміністрацією та профспілковим комітетом АК «Харківобленерго» з 1 квітня по 1 листопада 2015 року був проведений конкурс «Краща саморобка «Енергія навколо нас», у якому пропонувала всім дітям від 3 до 16 років, які мешкають у м. Харкові та Харківській області взяти у ньому участь.
10 груд. 2015

07 листопада 2015р. «Відкритий показ»

07 листопада 2015 року Феленко Ольга Миколаївна, вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області в ході проведення серії відкритих показів для колег провела інтегроване заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування та художньо – продуктивної діяльності (образотворча діяльність) і ознайомлення з природним довкіллям з дітьми старшої групи