служба якості освіти України Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
Національна дитяча гаряча лінія

Класна Оцінка.Руководство пользователя

Змагання з кікбоксінгу

4 січ. 2016
13 грудня в смт. Ковшарівка відбувся відкритий обласний турнір з кікбоксінгу W.P.K.A. На цих змаганнях успішно виступили вихованці Ізюмської ДЮСШ – освіта.

Переможцями турніру стали Таран Артем, Грабар Богдан (ІЗОШ №11), Сухов Макар (ІЗОШ №12).

Другими призерами змагань стали Колісник Владислав (ІЗОШ №12) та Могилевський Максим (ІЗОШ №10).

Третє місце виборола учениця другого класу ІЗОШ №11 Коваленко Даша.Кращим спортсменом турніру був визнаний Таран Артем, якого організатори змагань нагородили кубком.                                                            До змагань спортсменів підготував тренер-викладач з кікбоксінгу Дуднік Андрій Анатолійович.