Державний нагляд (контроль) за діяльністю дитячо-юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради Харківської області із незначним ступенем ризику в ІV кварталі 2015

12 січ. 2016
Відповідно до висновку від 15.10.2009 за № 7/11 регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів визнала атестованою дитячо – юнацьку спортивну школу відділу освіти виконавчого комітету Ізюмської міської ради з загальним рівнем ,за яким здійснюється освітня діяльність К3=56,82 (достатній) - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю - заклад має право надавати освітні послуги.

Дитячо-юнацька спортивна школа функціонує з 7 червня 1960 року (довідка   державного архіва  Харківської області від 31.03.2008 року № 01-12/386).

Статут ДЮСШ затверджений рішенням 63 сесії Ізюмської міської ради  6 скликання від 28.03.2014 року  № 240, зареєстрований у державного реєстратора   14.04.2014 року          № 14741050015000195.

Наступна державна атестація запланована на 2019 рік.

В між атестаційний період (один раз на 5 років) здійснюється державний нагляд (контроль) за діяльністю позашкільних навчальних закладів із незначним ступенем ризику.

Такий нагляд, на підставі законодавчо-нормативних документів, був здійснений 28 жовтня 2015 року комісією відділу освіти.

За результатами зроблений  висновок  комісії: Ізюмська дитячо-юнацька спортивна школа Ізюмської міської ради Харківської області є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю - закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, змістовного відпочинку і дозвілля дітей, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

Станом на 25.12.2015 року в закладі займаються 344 вихованці у 24 групах на 6 відділеннях ( баскетбол, волейбол, легка атлетика, футбол, тхеквондо (ФТФ), кікбоксікг W.P.K.A.).

Їх навчання здійснюють 12 тренерів –викладачів; з них 5 штатних, 7 сумісників; з вищою освітою-11чоловік; за категоріями: I категорія-3, II категорія-3, спеціаліст-5.

За останні роки підготовлено КМС Авксентенко Владислава- кікбоксікг W.P.K.A.

У 2015 році найкращих результатів досягли:

• збірні команди з футболу середньої та молодшої вікових груп у своїх підгрупах займають І місця в сезоні 2015/ 2016 років після ігор І кола – тренер-викладач Шурчилов Сергій  Едуардович

• в першості України з кікбоксінгу W.P.K.A серед школярів, яка відбулась в м.Харків  з 21.10.2015 по 24.10.2015 року  Таран Артем – І місце , Ковальський Кирил – І місце, Грабар Богдан – ІІ місце, Сухов Макар - ІІІ місце, Коваленко Дар’я – ІІІ місце, Авкентенко Владислав –ІІІ місце; та першості України серед школярів 02-05.04.2015р. Таран Артем - І місце, Авксентенко Владислав – І місце, Кінаш Віталій  -ІІ місце, Грабар Богдан – ІІІ місце, Могилевський Максим – ІІІ місце – тренер-викладач Дуднік Андрій Анатолійович.

• На Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ,  СДЮСШОР та клубів з тхеквондо ВТФ 13-15.11.2015р. у м.Вінниця  Шведченко Анастасія – І місце, Жила Євгенія -  І місце,Чеша Влас  - 5 місце.
  • На Чемпіонаті  України з тхеквондо ВТФ  03-05.06.2015 р. в м.Одеса Жила Євгенія зайняла ІІ місце, Чеша Влас  - 7 місце.

• В м.Харкові 27.09.2015р на  Чемпіонаті Харківської області з тхеквондо ВТФ  Жуков Іван  - І місце, Ступак Констянтин – ІІ місце, Лисенко Станіслав –ІІІ місце, Шведченко Анастасія - ІІІ місце, Чеша Влас  - ІІІ місце ,Лісогорський Олексій – ІІІ місце. Зеленський Богдан – ІІІ місце - тренер-викладач з тхеквондо (ВТФ) Палій Віталій Вадимович
  • .

Провідний спеціаліст відділу освіти  Логвін М.С.