25 груд. 2015

ДОСВІД РОБОТИ КЕРІВНИКА ГУРТКА «ЮНІ ЛІСІВНИКИ» ПЕРЕВЕРЗЄВОЇ Н.Д. ЗА ТЕМОЮ «ВИХОВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ ДІТЕЙ З ПРАКТИЧНО-ПРИКЛАДНОЮ СПРЯМОВАНІСТЮ"

18 груд. 2015

Всеукраїнський проект "Це - наше і Це - твоє"

Учні 3 класів ІЗОШ №4 під керівництвом класних керівників Козак Л.І., Макаренко Н.І. та Дуднік О.О. стали переможцями Всеукраїнського проекту "Це - наше і Це - твоє". Вітаємо з перемогою!

Підсумки міського етапу 15 Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

ХV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячується 25-річчю незалежності України за темою: «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В. Шовкошитний) у номінаціях: «Література», «Історія України та державотворення» з метою активізації виховної, патріотичної роботи серед учнівської молоді та виявлення творчих здібностей і обдарувань молодого покоління
18 груд. 2015

Інформація про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді 17 грудня 2015 року в приміщенні Ізюмської Гімназії №3 відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
17 груд. 2015

конкурс різдвяно-новорічних прикрас «Зимова казка»

Інформація про проведення міського конкурсу різдвяно-новорічних прикрас «Зимова казка»

«Цирк ІІІ тисячоліття»

12 грудня 2015 року зразковий художній колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники», керівники Курило Олена Вікторівна, Черевко Валентина Сергіївна, Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у Харківському регіональному фестивалі дитячих та юнацьких творчих колективів «Цирк ІІІ тисячоліття», який проводився в ДП «Харківський державний Цирк імені Ф.Д.Яшинова».

листи Діду Морозу

Діти групи ІДНЗ № 16 старшої вікової групи № 3 (вих.Рожкова Н.В.) з нетерпінням чекають Новорічних свят

Міське методичне об'єднання

16.12.2015року в дошкільному навчальному закладі №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів на тему: « Спільна робота вчителя-логопеда та сестри медичної старшої в реалізації корекційно - розвивальної роботи та здоров’язбережувальних технологій».
15 груд. 2015

15.12.2015 року на базі ІДНЗ №4 відбувся майстер-клас

15.12.2015 року на базі ІДНЗ №4 відбувся майстер-клас з виготовлення чулочної ляльки"Дід мороз".
14 груд. 2015

12 грудня 2015року в дошкільному навчальному закладі №4 вихователем-методистом Кравченко О.В. проведено консультацію для педагогів на тему «Комунікативна гра як засіб розвитку культури спілкування та формування мовленнєвого етикету у дітей старшого дошкільного віку».