Про участь педагогічних працівників у циклі тренінгів в рамках проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Україні

4 січ. 2016
На виконання доручення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації до листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2015 № 1/11-13924 «Щодо сприяння впровадженню заходів із психосоціальної допомоги» відділом освіти Ізюмської міської ради за сприянням Дитячого Фонду ЮНІСЕФ спільно з Національним Університетом «Києво-Могилянська Академія», Центру практичної психології, соціальної роботи і здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи в рамках програми «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Україні» протягом листопада 2015 – грудня 2015 року було проведено цикл з п’яти дводенних (16 годинних) тренінгів для педагогічних працівників закладів освіти міста.

Під час тренінгів окреслено основні завдання та напрями педагогічного супроводу дітей, які мають високий рівень стресу внаслідок військового конфлікту в Україні. Педагогічні працівники проаналізували прояви стресових станів у дітей різного віку, отримали методичні та практичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу з урахуванням стресових станів учнів; закріпили на практиці навички створення «безпечного середовища» у навчальному закладі та класному колективі; обмінялися досвідом самостійно відновлювати сили після стресових станів.

Тренінги в рамках Проекту в місті Ізюм пройшли та отримали сертифікати  62 педагогічні працівники закладів освіти міста Ізюма та 38 Ізюмського району (практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі та заступники директорів з виховної роботи) на базі Ізюмського МНВК. Тренер Проекту в місті Ізюм – Герасимова Ксенія Михайлівна, практичний психолог. Координатор Проекту в місті Ізюм – Калашников Олег Валентинович, методист з психологічної служби.