Вшанування пам`яті Небесної сотні

Неоголошена війна
19 лют. 2016

Всеукраїнська акція ЗБІР ПЛАСТИКА ДЛЯ ДОПОМОГИ У ПРОТЕЗУВАННІ ПОСТРАЖДАЛИХ В АТО

Виготовлення протезів для постраждалих в зоні АТО через якісну організацію ланцюга - від збору пластикових кришок по всій території України, передачі на переробку до перерахуванню виручених грошей на виробництво протезів. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Лінійка вшанування пам`яті Небесної сотні

В ІЗОШ №6 відбулася лінійка вшанування пам`яті Небесної сотні.

ЗУСТРІЧ У ФІТОВІТАЛЬНІ

Діти старшої вікової групи № 3 "Веселка" (вих.Рожкова Н.В.) під час заняття "Зутріч у фітовітальні" отримали знання про лікарські рослини та познайомилися з легендами про них.
18 лют. 2016

оновлено розділ «Шкільні бібліотеки».

Методичний кабінет повідомляє, що на сайті відділу освіти Ізюмської міської ради оновлено розділ «Шкільні бібліотеки».

підручники для 4-х та 7-х класів

16 лютого відділ освіти Ізюмської міської ради отримав підручники для 4-х та 7-х класів в кількості 4609 примірників. Шкільні бібліотекари вже отримали підручники для своїх навчальних закладів. Нагадуємо, що підручники були надруковані лише на 50% учнівських контингентів.

турнір юних математиків

12 лютого в ІЗОШ №4 відбувся турнір юних математиків, в якому взяли участь команди гімназій №1 та №3, ІЗОШ №2, №4, №6 та №12.
18 лют. 2016

методичне об’єднання для вихователів старших вікових груп

17 лютого 2016 року на базі ІДНЗ№17 проведено міське методичне об’єднання для вихователів старших вікових груп з теми «Педагогічні умови та шляхи реалізації патріотичного виховання дошкільників».

Освіта Харківщини ХХІ століття

16 лютого 2016 року працівники методичного кабінету відділу освіти Ізюмської міської ради відвідали в м.Харкові, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», другу обласну тематичну відкриту виставку фективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільників у контексті нової редакції Базового компонента дошкільної освіти».

День спонтанного прояву доброти

17 лютого 2016 року, в день спонтанного прояву доброти, педагоги ІДНЗ № 16 поглибили знання дітей про добро, необхідність доброзичливих стосунків з ровесниками.