18 лют. 2016

І - Всеукраїнський Мастер курс з тхеквондо ВТФ

Понад 130 учасників з 17 областей України зібрав І- Всеукраїнський Мастер курс тхеквондо ВТФ для тренерів-викладачів та судів, який проходив з 21по 24 січня 2016 року в місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області.

Школа «Молодого спеціаліста»

З 10 по 12 лютого 2016р. в ІДНЗ №4 в рамках роботи школи «Молодого спеціаліста» проведено вихователем Шидловською Г.С. консультації для вихователів – початківців за темами «Сюжетно - рольова гра», «Інтеграція мовленнєвої та природничо-дослідницької діяльності як чинник пізнавального розвитку дошкільників» з метою підвищення якості навчально-виховного процесу .
15 лют. 2016

секційне засідання міського методичного об'єднання «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників засобами інноваційних технологій».

11 лютого 2016 року в ІДНЗ № 2 відбулося секційне засідання міського методичного об'єднання для вихователів середніх вікових груп за темою «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників засобами інноваційних технологій».
15 лют. 2016

Майстер-клас "Веселі рухи і слова творять з мовленням дива".

11 лютого 2016 року в ІДНЗ№14 вихователями Ткаченко С.Г., Гуглею М.Л. проведено майстер-клас для колег з розвитку мовленнєвого спілкування дітей дошкільного віку за темою "Веселі рухи і слова творять з мовленням дива".
15 лют. 2016

Міський конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

13 лютого 2016 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 відбулися міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У змаганнях взяло участь 7 команд загальноосвітніх шкіл міста та команда Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості.
15 лют. 2016

Підсумки міського етапу фестивалю-огляду освітніх Інтернет ресурсів

15 лютого 2016 року експертною групою міського етапу фестивалю-огляду освітніх Інтернет - ресурсів підбито підсумки та направлено заявки переможців до оргкомітету обласного етапу Фестивалю.

Стрітення в ІДНЗ №14

15.02.2016 року в ІДНЗ №14 відбулося свято Стрітення. Діти проводжали Зиму «Кривим таночком», а Весну зустрічали «Таночком квітів»; співали пісні -веснянки та грали у веселі ігри «Струмочок» та «Сніжки».
15 лют. 2016

ТТК «Організаційно-методичний супровід відновлення розвивального потенціалу дитячої гри та іграшки для гармонійного розвитку дитини дошкільного віку».

11 лютого 2016 року м.Харкові, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», вихователі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №9 Ізюмської міської ради Мірошніченко І.О., Кузик М.В. взяли активну участь в інтерактивному спілкуванні ТТК за темою «Організаційно-методичний супровід відновлення розвивального потенціалу дитячої гри та іграшки для гармонійного розвитку дитини дошкільного віку».
15 лют. 2016

ТТК «Упровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах Харківської області».

10 лютого 2016 року м.Харкові, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», педагогічні працівники Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 комбінованого типу: Ананенкова І.І., Євдокименко А. С. взяли активну участь в інтерактивному спілкуванні ТТК педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів за темою «Упровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах Харківської області».
11 лют. 2016

Відбулася нарада завідувачів ІДНЗ.

Матеріали наради