Переможна хода юних спортсменів - тхеквондо (ВТФ)

4 січ. 2016
12-14 грудня в м. Харкові відбувся ХVIІ всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) серед дітей,юнаків,кадетів,юніорів «ДІТИ УКРАЇНИ». Більше п’ятисот учасників змагань розіграли сімдесят комплектів нагород. Цей турнір став одним з етапів відбору юнаків 2005-2006 років народження для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться влітку 2016 року у Туреччині.

Успішно у цих змаганнях виступили вихованці Ізюмської ДЮСШ – освіта. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Жила Євгенія (ІЗОШ №12), Чеша Влас (ІЗОШ№4), Лисенко Станіслав (ІЗОШ №4), Шведченко Анастасія(гімназія №1). Треті місця у турнірі вибороли учні ІЗОШ №4 Григоренко Андрій і Жуков Іван.                        Всі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками від Святого Миколая.                                                                                                                                            Команду до змагань підготував тренер-викладач з тхеквондо (ВТФ) Палій Віталій Вадимович.