ТУРНІР З МІНИ - ФУТБОЛУ

19-20 лютого в с.м.т. Червоний Донець відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2002/2003 р.н. на кубок СК «Газовик».

"Спорт протягом життя"

Інформація про підсумки змагань з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів за програмою міських щорічних спортивних змагань "Спорт протягом життя" учнівської молоді міста
29 лют. 2016

«Земля – наш спільний дім».

17 лютого 2016 року в Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області відбувся І міський (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».
29 лют. 2016

ІV Форум працівників психологічної служби освіти міста

З метою підвищення якості та ефективності роботи психологічної служби міста, покращення організації психологічного супроводу навчально – виховного процесу, популяризації і узагальнення кращого досвіду, активізації творчості практичних психологів та соціальних педагогів 26.02.2016 року в приміщенні Ізюмського Центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області відбувся ІV Форум працівників психологічної служби освіти міста за темою: «Адаптація працівників психологічної служби в умовах викликів сьогодення». Програма, фото.
24 лют. 2016

Кубок федерації з легкої атлетики

20 лютого 2016 року у м. Харкові( манеж КЗДЮСШ «ХТЗ») відбулися змагання Кубку Федерації легкої атлетики Харківської області.

Матчева зустріч з міні-футболу

13 лютого 2016 року в спортивному залі Ізюмської ДЮСШ за адресою вул. Замостянська, 31відбулася товариська зустріч з міні-футболу серед юнаків 2002\2003 р.н. Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради Харківської області та дитячо-юнацької спортивної школи м.Червоного Лиману.

ВОЛЕЙБОЛ

19 лютого 2016 року спортивній залі Ізюмської загальноосвітньої школи №10 відбулася товариська зустріч з волейболу серед команд дівчат 1999-2001 року народження. В змаганнях прийняли участь командидівчатІзюмської ДЮСШ, ІЗОШ №12, Ізюмськогопрофесійноголіцею №24.

«Чудесники»

Вихованці здобули дипломи І, ІІ ступеня. Вітаємо колектив з перемогою!

«Нове покоління»

19 лютого в центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання міської Асоціації лідерів учнівського самоврядування «Нове покоління». Ця зустріч була тематичною, присвяченою Дню Героїв Небесної Сотні.
23 лют. 2016

РОБОТА З МОЛОДИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ

23.02.2016 року в ІДНЗ № 16 практичним психологом Івановою Д.А. спільно з вихователем-методистом Трикозою Л.В. був проведений психолого-педагогічний тренінг з молодими спеціалістами «Комунікативна культура педагога – запорука успіху».