Змагання з футболу

9 лют. 2016
06 лютого 2016 року відбулися в смт.Червоний Донець матчеві зустрічі з міні – футболу між командами Ізюмської дитячо- юнацької спортивної школи відділу освіти та спортивного клубу «Газовик» серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження.

06 лютого 2016 року відбулися в смт.Червоний  Донець матчеві зустрічі з міні – футболу між  командами  Ізюмської  дитячо- юнацької спортивної школи відділу освіти та спортивного клубу «Газовик» серед юнаків 2000-2001 та 2002-2003 років народження. Обидві зустрічі виграли господарі майданчика відповідно з рахунками 4:2 та 8:6. Кращими гравцями нашої команди Авксентенко Олександр та Гарькавенко Дмитро  (учні Ізюмської  ІЗОШ №2) .                                                                                              Після футбольних матчів юні футболісти відвідали плавальний басейн .     Поїздка відбулася за батьківські кошти .                                                               Бажаємо вихованцям відділення з футболу подальших перемог.