В об’єктиві натураліста

11 лют. 2016
09 лютого 2016 року в Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради відбулось заочне оцінювання робіт учасників міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою: «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів України».

На фестиваль направлено роботи за номінаціями: «Кращий слайд-фільм»  (6 робіт – ІЗОШ І-ІІІ ступенів №№ 4, 6, 10, 11, 12, ЦДЮТ), «Краща фоторобота» (3 роботи  - ІГ №№ 1, 3, ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2).

За підсумками фестивалю  і рішенням журі переможцями визначено:

• в номінації «Краща фоторобота»:

І місце – Петров Ілля, Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, 8-А клас;

ІІ місце – Шевченко Валерія, Ізюмська гімназія № 1, 9 клас;

ІІІ місце – Сорокіна Олена, Ізюмська гімназія № 3, 8-Б клас.

- в номінації «Кращий слайд-фільм»:

І місце – Іваненко Аліна, Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10, 8-А клас;

ІІ місце – Кирильченко Олена, Ізюмська  загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12, 10-Б клас;

ІІІ місце – Чегринець Єва, Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6, 8-А клас.

Переможці  у кожній номінації І обласного (відбіркового) етапу Фестивалю візьмуть участь у Всеукраїнському етапі Фестивалю «В об’єктиві натураліста».