Відзначення 73 річниці визволення м.Ізюм від німецьких окупантів в роки Другої світової війни

8 лют. 2016
відзначення 73-річниці визволення міста Ізюма в Ізюмській гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області

З 01.02.2016  по 05.02.2016 в гімназії відбулися заходи з відзначення 73-річниці визволення міста Ізюма. Класними керівниками 1-11 класів були проведені години спілкування, організовано перегляд документальних фільмів «Ізюм 1943 рік», «История записной книжки», «Незаконченный полёт».  В бібліотеці гімназії пройшла виставка художньої літератури «Нашу пам'ять обпалює вічний вогонь».

03.02.2016 року відбулася зустріч учнів гімназії з представником Ради ветеранів, майором у відставці О.К.Кравченко.

• 05.02.2016 відбувся єдиний урок на тему: «Рідне місто 1941-1945 рр.». Зустріч з ветераном ВОВ членом міської Ради ветеранів;  Шахрай Миколою Пилиповичем.

Протягом тижня органами учнівського самоврядування під керівництвом ВУР «Лідер» була проведена акція милосердя «Вдячні нащадки пам’ятають», в рамках якої учні гімназії привітали ветеранів війни.