МЕТОДИЧНА СТУДІЯ

29 березня 2016 року інструктор з фізкультури ІДНЗ № 16 Салтовська Т.В. прийняла участь у методичній студії за темою: «Організація методичної роботи з «педагогами-майстрами» на засадах диференціації».
4 квіт. 2016

Відбулася державна атестація Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області
4 квіт. 2016

«Запобігання сексуальному насильству - навчіть дитину захищатися».

31.03.2016 об 11.00 у приміщення відділу освіти Ізюмської міської ради відбувся вебінар «Запобігання сексуальному насильству - навчіть дитину захищатися».

Атестація педагогічних працівників

18.03.2016 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі №4 відбулась атестація педагогічних працівників.
4 квіт. 2016

«Взаємозв'язок вчителя-логопеда зі спеціалістами дошкільного закладу».

17.03.2016 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі №4 відбулось секційне засідання ММО для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів на тему: «Взаємозв'язок вчителя-логопеда зі спеціалістами дошкільного закладу».

"Шануємо пам`ять Т.Г.Шевченка".

В ІДНЗ №14 розпочався тематичний тиждень присвячений 202 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.

Обдарована дитина – 2016 року

25.03.2016 року в ІДНЗ №14 відбувся конкурс «Обдарована дитина – 2016 року» – свято таланту і творчості дошкільників!

«Юний дослідник»

Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Шановні випускники шкіл.

Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
1 квіт. 2016

ДЕНЬ СМІХУ

Яскравим та кумедним стало свято сміху для малюків. Цікаві конкурси, улюблені пісні та таночки, кумедні жарти, забави та гуморески дуже сподобалися малюкам (фотозвіт у фотоальбомі закладу)