25 квіт. 2016

30 річниця Чорнобильської трагедії.

Протягом квітня 2016 року під патронатом народного депутата України В.Остапчука пройшов літературний конкурс серед учнів ЗНЗ "Біль і подвиг Чорнобиля".
25 квіт. 2016

Друга національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016

9-10 квітня у Харкові відбулася Друга національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016, учасницею якої мені пощастило стати.
22 квіт. 2016

День цивільного захисту

Про проведення Днів цивільного захисту, комплексних об’єктових тренувань та протипожежних навчань у ЗНЗ міста
21 квіт. 2016

Газета " Нове Покоління" восьмий випуск!

Вийшов новий випуск

Масовий профорієнтаційний захід

В програмі заходу було проведено інформування учнів про світ професій, надані поради щодо вибору майбутньої професії та відбулось спілкування з представниками навчальних закладів.

Участь в засіданні ТТК

Активну участь в засіданні взяли вихователі ІДНЗ №9 Кузик Марія Василівна та Мірошниченко Інна Олександрівна.
21 квіт. 2016

«Формування життєвої компетентності дошкільників»

20 квітня 2016 року в ІДНЗ №17 практичним психологом Крикун О.В. проведено семінар-практикум для вихователів на тему «Формування життєвої компетентності дошкільників» в ході якого розкрито зміст поняття життєвої компетентності дошкільника, як необхідної складової для успішного навчання у школі.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016.

Батьківські збори

19 квітня 2016 року в закладі проведені збори з батьками старших вікових груп №1 та №8. Під час зустрічі були розглянуті питання щодо підготовки дітей до шкільного навчання, а саме аспекти психологічної, фізичної та розумової готовності дитини до школи. На свої питання батьки отримали кваліфіковані відповіді від завідувача Сирбу Л.О., практичного психолого Крикун О.В., сестри медичної старшої Беспалової С.В.
20 квіт. 2016

«Охорона праці очима дітей»

Юні ізюмчани взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»