9 груд. 2013

Заходи до Дня Збройних сил України

6 грудня 2013 року в Ізюмській ЗОШ № 4 відбулися заходи до Дня Збройних сил України
9 груд. 2013

Заходи в дитячому будинку

Фотозвіт заходів в Ізюмському дитячому будинку з 02.12. - 06.12.2013 р.
7 груд. 2013

День місцевого самоврядування в Україні

7 грудня 2013 року, у День місцевого самоврядування в Україні, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з членами Харківської обласної ради старшокласників, які зібрались у малій залі Будинку рад з усіх районів Харківщини.
5 груд. 2013

Розпочався І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН)

В м.Ізюмі розпочався І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН). Для участі в конкурсі-захисті надано 40 робіт з усіх загальноосвітніх навчальних закладів, а також 3 роботи від гуртківців БДЮТ, СЮН, СЮТ.
3 груд. 2013

Фінальний етап ХХІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків

З 22 по 26 листопада у місті Івано-Франківськ відбувся фінальний етап ХХІІ Всеукраїнського турніру юних фізиків, в якому виборола право взяти участь і команда Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 «Електрон +»
3 груд. 2013

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

29 жовтня 2013 року на базі Ізюмського будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання міської Асоціації дитячо-юнацьких організацій загальноосвітніх закладів м.Ізюма «Нове покоління»

Відкриття І (шкільного) етапу малих «Олімпійських ігор» ІЗОШ №4

2 грудня 2013 року в Ізюмській ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття І (шкільного) етапу малих «Олімпійських ігор».

Семінар шкільних бібліотекарів

29 листопада в ІЗОШ №6 відбувся семінар шкільних бібліотекарів за темою «Роль шкільної бібліотеки у впровадженні інноваційних технологій в навчально-виховний процес школи».

Атестація закладу

Ізюмський БДЮТ атестований експертною комісією відділу освіти Ізюмської міської ради з K=62,89
29 лист. 2013

Конкурс академічного вокалу «Лине піснею українська душа»

28 листопада 2013 року в БДЮТ пройшов конкурс академічного вокалу «Лине піснею українська душа», присвячений творчості Тараса Шевченка.