4 квіт. 2016
Відбулася державна атестація Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області

Відповідно до  законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 778, Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/26618, на виконання наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 13.01.2009 № 3 «Про організацію державної атестації навчальних закладів Харківської області», наказу відділу освіти Ізюмської міської ради Харківської області від 03.02.2016 № 56 «Про проведення атестаційної експертизи Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    № 10 Ізюмської міської ради Харківської області», на підставі висновку атестаційної комісії (протокол № 2 від 28.03.2016) в період з 09 березня  2016 року по 28 березня 2016 року була проведена атестаційна експертиза Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

На підставі висновку атестаційної комісії відділу освіти Ізюмської міської ради (протокол № 2 від 28.03.2016) прийнято рішення про визнання Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області атестованою з правом надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з  видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти, яке оформлено наказом по відділу освіти від 04.04.2016 № 145 «Про результати державної атестації Ізюмської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області».