5 серп. 2016

МИ ВІДПОЧИВАЄМО

Протягом літнього періоду в ІДНЗ №16 діти проводять багато часу на свіжому повітрі. Ось і сьогодні дівчатка та хлопчики групи №1 "Сонечко" (вих.Євтюшкіна) вирішили взяти на прогулянку улюблені іграшки. Поки одні гралися, інші бешкетували або засмагали під лагідними сонячними промінцями.
3 серп. 2016

03.08.2016 діти раннього дошкільного віку «Карапузики» група №1, так розважались під час денної прогулянки

Пісочниця Кожному в пісочниці Дуже грати хочеться, Бо не просто в ній пісок: Тісто в ній на пиріжок. Для фортеці цегла в ній. Для машини - гараж новий. Ось чому в пісочниці Всім нам грати хочеться. А. Костецький
27 лип. 2016

Відділ освіти Ізюмської міської радиоголошує конкурс на посаду головний спеціаліст з охорони дитинства

Відділ освіти Ізюмської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головний спеціаліст з охорони дитинства.
7 лип. 2016

Проведення свята «У царстві Нептуна»

За велінням Нептуна свято пройшло весело та цікаво! Діти отримали велику кількість позитивних вражень.
30 черв. 2016

МАЛЕНЬКІ АКТОРИ

29.06.2016 р. діти в ІДНЗ №16 перетворилися на маленьких акторів та самостійно показали казкову виставу «Троє поросят» для своїх друзів.
29 черв. 2016

Участь у міжнародному освітянському форумі

Педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів № 2 ( Верещака О.І., Коник В.В.вихователі), № 16 (Салтовська Т.В.,інструктор з фізкультури) направили свої авторські парціальні програми на VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій в м. Черкаси за номінацією «Інновації у сфері дошкільної освіти».

«Барвінок»

Заходи у дошкільному навчальному закладі № 4

Барвінок

Заходи у дошкільному навчальному закладі № 4
24 черв. 2016

Перемога в першості Харківської області з футболу

В м. Валки відбулась фінальна частина змагань чемпіонату Харківської області з футболу серед юнаків молодшої вікової групи. В змаганнях взяли участь команди – переможці відбіркових груп попередніх етапів змагань збірні команди ДЮСШ Куп’янська ,Лозової, Валок, Ізюма.
24 черв. 2016

Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ

17-19 червня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів 2002/2004 років народження