День пам'яті жертв голодомору

В Ізюмському дитячому будинку проведено цикл лекцій до Дня пам'яті жертв голодомору педагогами закладу

Соціальні ініциативи "Права дітей". Фотозвіт

Проведено захід в центральній міській бібліотеці Соціальні ініциативи "Права дітей".
25 лист. 2013

Бесіда по попередженню шкідливих звичок

В Ізюмському дитячому будинку Працівником ВКМСД Ізюмського МВ ГУ УМВС України в Харківській області ст. Лейтенантом міліції Ломако Я.Ю., була проведена бесіда по попередженню шкідливих звичок.
22 лист. 2013

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт з початкового технічного моделювання

З 06 по 12 листопада 2013 року було проведено міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
20 лист. 2013

ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

В приміщенні ІЗОШ №4 80 учнів з усіх загальноосвітніх закладів міста виборювали своє право на звання кращого знавця української мови.

«Слобожанські передзвони»

В рамках обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони» відбулась виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва

Фестиваль дитячого театрального мистецтва

В м. Ізюм оголошено проведення фестивалю дитячого театрального мистецтва.
19 лист. 2013

Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання

В м. Ізюм проводиться І етап (міський) Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти
19 лист. 2013

Спільний захід для інструкторів з фізвиховання та вихователів

14 листопада 2013 року на базі ІДНЗ №13 відбувсья спільний захід для інструкторів з фізвиховання та вихователів.

Всесвітній день дитини!

20 листопада святкується Всесвітній день дитини!