«Юний дослідник»

4 квіт. 2016

З метою виявлення та підтримки учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування в них пізнавальних інтересів, первинних екологічних знань та залучення школярів до природоохоронної діяльності,  відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Дослідницько-експериментальні роботи надані до Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області.

У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста             (ІГ № 1, ІЗОШ №№ 4, 6, 11, 12) та ЦДЮТ віком від 9 до 11 років включно. Дослідницькі роботи надані за такими номінаціями: «Рослини навколо нас» (2 роботи), «Тваринний світ» (2 роботи), «Охорона здоров’я» (3 роботи), «Народознавство і краєзнавство» (1 робота), «Я і природа» (1 робота), -     всього 9 робіт.

03 березня 2016 року в приміщенні позашкільного навчального закладу відбулося засідання журі, визначено переможців:

І місце – Акопова Анастасія, ІЗОШ № 6, 5 клас (10 років).

ІІ місце –  Рибаков Денис ІЗОШ № 6, 3 клас (9 років).

ІІ місце –  Потапова Марія (10 років), Лємєшева Тетяна ( 11 років), ЦДЮТ, гурток «Юні охоронці природи».

ІІІ місце – Гомон Діана ІГ №1, 3 клас (9 років).

ІІІ місце – Семенча Олександр, ІЗОШ № 11, 4 клас (9 років).

Вітаємо переможців!

На фото: Акопова Анастасія під час виконання досліду з визначення якості меду