24 квіт. 2017

Міський конкурс «Учень року – 2017»

14 квітня в Ізюмській гімназії №3 відбувся міський конкурс «Учень року-2017»
21 квіт. 2017

Відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи та директорів пришкільних таборів

11 квітня 2017 року в ЦДЮТ відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи та директорів пришкільних таборів щодо організації та підготовки до оздоровчої кампанії влітку 2017 року.
19 квіт. 2017

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

На підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» було представлено 75 робіт дітей від 6 до 18 років з різних областей України. Роботи розподілені за трьома віковими групами – молодша, середня та старша.
18 квіт. 2017

В Управлінні Держпраці у Харківській області відбулося засідання журі відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Журі обрало найкращі роботи.

Упродовж майже 5 місяців усі охочі віком від 6 до 18 років мали можливість взяти участь у конкурсі, подавши свої художні твори. За увесь період проведення заходу до Управління Держпраці у Харківській області надійшло понад 500 малюнків, кожен з яких кожний привертає до себе увагу.
13 квіт. 2017

Захист Вітчизни

11 квітня 2017 року учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізюм взяли участь у спільному із військовим вищим навчальним закладом «Харківський національний університет Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба» виїзному заході. В рамках якого відбулись практичні заняття за програмою предмета «Захист Вітчизни»
11 квіт. 2017

Толока

«Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля та дня благоустрою»
4 квіт. 2017

Подорож лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області

З 21 по 27 березня учні Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області у складі делегації Харківської області взяли участь у навчально-оздоровчій подорожі лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області.

Чомусик-2017

10 березня в приміщенні ЦДЮТ відбувся ІІІ міський конкурс «Чомусик-2017».

ММО для вчителів-логопедів міста

21.03.2017 на базі ІДНЗ № 4 проведено ММО для вчителів-логопедів міста на тему «Формування граматичної компетенції дітей з вадами мовлення за допомогою мовленнєвих дидактичних ігор та вправ».
24 бер. 2017

«До школи готуємось змалку»

16.03.2017 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі № 4 відбулася конференція «До школи готуємось змалку»