Чомусик-2017

24 бер. 2017
10 березня в приміщенні ЦДЮТ відбувся ІІІ міський конкурс «Чомусик-2017».

Учасниками заходу були учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За рішенням журі переможцем конкурсу «Чомусик - 2017» став учень Ізюмської гімназії №3Ратушев Гліб.

Лауреатами міського конкурсу «Чомусик - 2017» стали:

учениця ІГ №1 Ліпунову Поліну, учень ІЗОШ І-ІІІ ст. №2 Низькодуб Максим, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №4 Ковальська Анастасія, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №5 Гордієнко Валерія, учень ІЗОШ І-ІІІст. №6 Мироненко Матвій, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №10 Пігарєва Аліна, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №11 Ольховська Поліна , учениця ІЗОШ І-ІІІст. №12 Костюшина Софія.

Всі учасники конкурсу  нагороджені  грамотами управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області та подарунками.