«До школи готуємось змалку»

24 бер. 2017

16.03.2017 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі № 4 відбулася конференція «До школи готуємось змалку» для батьків дітей старшого дошкільного віку за участі заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів початкових класів:

Ізюмської гімназії № 1 – Стреляева І.В., Коваленко Л.Л.

Ізюмської гімназії № 3 – Марченко І.Ю., Чубукіна Н.І.

ІЗОШ № 5 – Давиденко О.В., Богуславська Л.Д.

Завідувач ІДНЗ № 4 Степанкіна О.О. ознайомила присутніх з системою роботи педагогічного колективу з дітьми старшого дошкільного віку.

Батькам та вчителям були запропоновані для перегляду навчально-ігрові вправи з дітьми старших вікових груп №№ 3, 9 та театралізація казки «Рукавичка» (старша група № 2).

Практичний психолог Гончар О.С. провела міні-тренінг для батьків «Крокуємо до школи разом».