В Управлінні Держпраці у Харківській області відбулося засідання журі відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Журі обрало найкращі роботи.

18 квіт. 2017
Упродовж майже 5 місяців усі охочі віком від 6 до 18 років мали можливість взяти участь у конкурсі, подавши свої художні твори. За увесь період проведення заходу до Управління Держпраці у Харківській області надійшло понад 500 малюнків, кожен з яких привертає до себе увагу.

Щороку все більше і більше вихованців навчальних закладів долучається до акції. Адже мета такого заходу є благородною – популяризувати тему охорони праці, виховувати у дітей культуру безпеки праці майбутнього працівника.

Обираючи кращі роботи, журі звертали увагу на актуальність теми, практичне значення, оригінальність втілення творчого задуму автора.

Малюнки дітей, які посіли перші місця у трьох вікових групах, будуть надіслані для участі у наступному етапі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) – організатора Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей» за віковими категоріями малюнків, що надійшли на конкурс:

– перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років –

І місце –  Мошенець Ірина – Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

ІІ  місце – Бондаренко Неля – Ізюмська гімназія № 3

ІІІ місце – Тертишний Денис – Ізюмська гімназія № 1

Заохочувальний приз – Пилипчук Нікіта – Лизогубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

– друга група – автори робіт віком  від 11 до 14 років  –

І місце – Смірнова Діана – Добренський НВК