1 бер. 2017

Оголошення конкурсу на заміщення вакатних посад

Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування
1 бер. 2017

Правильний вибір професій – успішне життя

25 лютого 2017 року відбулось засідання «Академії управлінської майстерності» Харківської обласної ради старшокласників.
28 лют. 2017

Біла тура

Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнських змагань з шахів «Біла тура»
24 лют. 2017

Шкільна футзальна ліга України

Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2016-2017рр.
24 лют. 2017

Про участь у облосному ТТК

08.02.2017 вихователь-методист ІДНЗ № 2 Ананенкова І.І. та вихователь ІДНЗ № 2 Євдокименко А.С. прийняли участь в інтерактивному спілкуванні ТТК педагогічних працівників ДНЗ «Упровадження ідей освіти для сталого розвитку в дошкільних навчальних закладах Харківської області»
20 лют. 2017

День пам`яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах міста Ізюм відбулись заходи з нагоди Дня Пам`яті Героїв Небесної Сотні.
17 лют. 2017

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

17 лют. 2017

Семінар шкільних бібліотекарів

Людина – це підсумок прочитаного, і якщо вона в дитинстві не зустрінеться з доброю книгою, у майбутньому вона не стане особистістю. М. Слабошпицький
14 лют. 2017

Конференція лідерів учнівського самоврядування

11 лютого 2017 року учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Орел Владислав взяв участь у роботі конференції лідерів учнівського самоврядування Харківської області, членів Харківської обласної ради старшокласників.
14 лют. 2017

Школа Успіху Фонду Кличко

4 лютого 2017 року в Києві на НСК «Олімпійський» відбулися збори майбутніх розробників проектів Школи Успіху Фонду Кличко