24 трав. 2017

Літнє оздоровлення

23 травня 2017 року в управлінні освіти відбулася розширена нарада з відповідальними за організацію оздоровлення та відпочинку учнів навчального закладу, директорами таборів з денним перебуванням, які будуть функціонувати на базах загальноосвітніх навчальних закладів та ЦДЮТ та кухарями.
22 трав. 2017

День Європи в Україні

20.05.2017р. у нашому місті з нагоди День Європи в Україні, було проведено ярмарок, у якому прийняли участь різні організації міста. Управління освіти представляло Нідерланди.
22 трав. 2017

Дня пам`яті жертв геноциду

18 травня 2017 року в закладах освіти відбулись заходи з нагоди Дня пам`яті жертв геноциду, пов’язаних із геноцидом кримськотатарського народу.
17 трав. 2017

підсумки проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

17 трав. 2017

Таланти дошкільного дитинства

05.05.2017 року в ЦДЮТ відбувся цікавий та урочистий захід традиційного конкурсу «Обдарована дитина», який проводився управлінням освіти Ізюмської міської ради з метою виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей дошкільного віку.
10 трав. 2017

З Україною в серці

З 3 по 6 травня 2017 року в м. Черкаси відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів
10 трав. 2017

Оголошення

Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування
3 трав. 2017

Кращий вихователь Харківщини

Підсумки ІІ (обласного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році
27 квіт. 2017

Охорона праці очима дітей

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог!
27 квіт. 2017

Двадцять шостого квітня в загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулись заходи до річниці Чорнобильської трагедії