Міський конкурс «Учень року – 2017»

24 квіт. 2017
14 квітня в Ізюмській гімназії №3 відбувся міський конкурс «Учень року-2017»

Міський конкурс «Учень року – 2017»

14 квітня в Ізюмській гімназії №3 відбувся міський конкурс

«Учень року-2017».

Конкурс складався з трьох турів: І тур – «Світ в якому я живу» - самопрезентація учасника, ІІ тур - «Урок» - 9 «уроків»: біологія, історія, література, музика, географія, мій Ізюм, сюрприз, спорт, кіно; ІІІ тур – «Володар слова» - в якому конкурсанти розкривали свої ораторські здібності.

Учасниками конкурсу були: Тарасов Владислав, учень Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області, Зульфігарова Ельнара, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області, Булашева Софія, учениця Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області, Понкратова Ліліана, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області, Гаврошенко Ігор, учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області, Бовкун Катерина, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області, Гончаренко Валерія, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Ізюмської міської ради Харківської області, Сінча Ілля, учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Ізюмської міської ради Харківської області, Іванчук Поліна, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області.

За рішенням журі переможцем міського конкурсу «Учень року - 2017» став Тарасов Владислав, учень Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області.