13 лют. 2017

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ РОДЗИНКИ

В ІДНЗ №16 інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. провела методичний практикум для педагогів дошкільного закладу «Фізкультурно-спортивні родзинки» на тему: "Пластик-шоу з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання" (фотозвіт у фотоальбомі дошкільного закладу).
10 лют. 2017

СВЯТО АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

В ІДНЗ № 16 пройшла розвага з англійської мови «A fairy forest» («Чарівний ліс»). Участь приймали дошкільнята молодших, середніх та старших вікових груп.
3 лют. 2017

Садочок − простір дружній до дитини

30 січня та 01 лютого 2017 року педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів взяли участь у виїзному тренінгу«Садочок − простір дружній до дитини» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»
3 лют. 2017

Тих днів не змеркне слава

Фестиваль-конкурс музично-літературних композицій, присвячених подіям ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава» з нагоди річниці визволення міста Ізюм від фашистських загарбників.
31 січ. 2017

Засідання міської методичної студії працівників психологічної служби

Інформація про засідання міської методичної студії працівників психологічної служби

Соборна та єдина моя Україна

У вересні 2016 року відбувся старт проекту міської організації учнівського самоврядування «Нове покоління» з патріотичного виховання «Соборна та єдина моя Україна».
31 січ. 2017

Розвивально – виховний вплив художньої літератури на дитячу особистість

25 січня 2017 року на базі ІДНЗ № 9 для педагогів міста було проведено засідання методичної студії на тему «Розвивально – виховний вплив художньої літератури на дитячу особистість».

Молодь обирає здоров’я

Інформація про проведення І (міського) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
30 січ. 2017

Власний проект

4 лютого 2017 року Фонд Кличко запросив учня Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Орла Владислава до міста Києва. Орел Владислав є одним із 22 запрошених учнів України, яким вдалось реалізувати свій власний проект!
20 січ. 2017

Чарівне Різдво

В дошкільних навчальних закладах м. Ізюм відбулися Новорічні та Різдвяні свята.