Визначені переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

30 бер. 2021
У лютому-березні 2021 року серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ віком 9-11років було проведено міський етап конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Відповідно до умов на конкурс необхідно було подати власну дослідницько-експерементальну роботу в наступних номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство», яка повинна бути актуальною, мати науковий підхід до ведення дослідження, обґрунтовані результати та висновки і практичне значення. Оформлення робіт повинно відповідати вимогам написання науково-дослідницьких робіт.

Абсолютними переможцями конкурсу стали роботи на тему «Вплив пластику, як антропогенного фактору на інтенсивність фотосинтезу водних рослин», автор роботи  Коваленко Марія, учениця 5-Б класу Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, керівник роботи вчитель біології Вєсєлова Інга Іванівна та  «Дослідження впливу  зубної пасти на стан зубів», автор  роботи Завізін Артем, учень 3-Б класу Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, керівник роботи вчитель початкових класів Дегтярьова Маргарита Володимирівна.

Також грамотами управління освіти нагороджені за ІІ місце: Гафурова Аліса, учениця 3-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник роботи вчитель початкових класів Матвєєва Надія Віталіївна і Деркач Максим, учень 5-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник роботи вчитель фізики Грушка Наталія Вікторівна;

за ІІІ місце: Хоменко Владислава, учениця 5-А класу Ізюмської гімназії №1, керівник роботи вчитель біології Хільчевська Ірина Степанівна і Баранник Анастасія, учениця 6-Б класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12, керівник роботи  вчитель біології Бойко Інна Віталіївна

Вітаємо юних дослідників з перемогою.