24 трав. 2021

В закладах загальної середньої освіти проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади з 17 по 21 травня 2021 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Оголошення Про громадське обговорення

Про громадське обговорення проекту рішення Ізюмської міської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади»
24 трав. 2021

Перемога вихованців народного художнього колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» у ХІХ дитячому творчому фестивалі «Цирк ІІІ-го тисячоліття».

22 травня 2021 року вихованці народного художнього колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області під керівництвом Курило Олени Вікторівни та Трясцина Євгена Олександровича взяли участь у ХІХ дитячому творчому фестивалі «Цирк ІІІ-го тисячоліття».

25 травня 2021 року – ЗНО з англійської мови

У вівторок, 25 травня 2021 року, упродовж 150 хвилин учасники виконуватимуть завдання сертифікаційної роби з англійської мови. У місті Ізюм ЗНО з англійської мови відбудеться на пункті тестування Ізюмської загальноосвітньої школи №5 Ізюмської міської ради Харківської області (проспект Незалежності, 57).
21 трав. 2021

Шановні мешканці Ізюмської міської територіальної громади!

У четвер, 3 червня 2021 року, в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади відбудеться свято Останнього дзвоника.
21 трав. 2021

Розпочинається основна сесія ЗНО-2021 Тестуванням з хімії

Для проходження тесту з хімії зареєструвалися 10 випускників закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади, , для яких створено пункти тестування у місті Харків.

Семінар-практикум завідувачів бібліотек

19.05.2021 на базі ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум завідувачів бібліотек закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ. Керівник територіального методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Жернова Вікторія Сергіївна підготувала та ознайомила присутніх з питанням про формування медіаграмотності здобувачів освіти засобами бібліотечної роботи.

Учасники ІІІ Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе

У травні 2021 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави» для учнів 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти України.

Кращі читачі

Кращі читачі Добігає завершення 2020/2021 навчальний рік. Завідувач бібліотеки Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Палій Любов Олександрівна визначила кращих читачів року серед учнів початкових класів. Цього року це учні 2-Б класу (класний керівник Похваленко Л.В.), 3-А класу (класний керівник Матвєєва Н.В.) та 3-Б класу (класний керівник Супрун М.А.).

З Днем вишиванки!